Jeśli poszukujesz stabilnej pracy to ogłoszenie jest dla Ciebie

Administrator Budynków

Data publikacji: 01-10-2024
Miejsce Pracy: Białystok
Stanowisko: Inżynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Opis stanowiska:

  • dbanie o stan techniczny nieruchomości (obiekty biurowe, plac manewrowy, infrastruktura techniczna np. warsztat samochodowy)
  • regulowanie zobowiązań związanych z mediami w budynkach (woda, prąd nieczystości)
  • nadzór nad stanem technicznym obiektów
  • kontakt z dostawcami zewnętrznych usług
  • w przypadku osób z uprawnieniami prowadzenie przeglądów instalacji

Wymagania:

  • znajomość prawa budowlanego i umiejętność prowadzenia księgi obiektu
  • sprawne i intuicyjne posługiwanie się komputerem
  • dobra umiejętność organizacji pracy – nie tylko własnej
  • doświadczenie w administrowaniu budynkami
  • zaangażowanie w pracę
  • wykształcenie minimum średnie

dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia kierownika budowy
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • obiady pracownicze i kawę
  • darmowy parking
  • elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7 a 9)
  • pakiet Luxmed
  • atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • nagrody półroczne uzależnione od wyników

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń