Talent Partners

Analityk Kosztów Projektu

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Sosnowiec
Stanowisko: Pracownik Biurowy

Analityk Kosztów Projektu - Dołącz do Renomowanej Firmy Produkcyjnej

Dla naszego prestiżowego Klienta z sektora produkcyjnego w Sosnowcu poszukujemy doświadczonego Analityka Kosztów Projektu. Oferujemy wyjątkową okazję do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku.

Kluczowe Obowiązki:

  • Monitorowanie i optymalizacja budżetów projektowych
  • Przeprowadzanie kalkulacji dla modyfikacji inżynieryjnych
  • Współtworzenie strategicznych planów finansowych
  • Opracowywanie kompleksowej dokumentacji finansowej projektów
  • Analiza marży w perspektywie krótko- i długoterminowej
  • Generowanie raportów dla kadry zarządzającej
  • Wsparcie procesów sprzedażowych
  • Zarządzanie cenami i zamówieniami

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe: techniczne, ekonomiczne lub finansowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy finansowej projektów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Znajomość zasad Cost Engineering
  • Umiejętność przygotowywania Business Case
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Dokładność, systematyczność i odpowiedzialność

Nasza Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji
  • Praca w zróżnicowanym kulturowo środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Współpraca z zespołem wysokiej klasy specjalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym premie i świadczenia socjalne

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku produkcyjnym, gdzie Twoje umiejętności analityczne i finansowe będą kluczem do sukcesu!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń