Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko

Asustent/ka Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Data publikacji: 07-06-2024
Miejsce Pracy: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Bielsko Biała,
Wynagrodzenie: od 6500 - 9000 zł brutto
Stanowisko: Asystent

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Praca w środowisku CAD i BIM
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
  • Opracowywanie rysunków warsztatowych
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
  • Nadzór nad zgodnością tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe minimum inżynierskie w specjalności Konstrukcje Budowlane.
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów w konstrukcji żelbetowej.
  • Mile widziana znajomość branżowych nakładek oraz programów do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych
  • Znajomość programu Revit Robot.

To oferujemy:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Firmowa drużyna sportowa
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • WYNAGRODZENIE 6500 - 9000 zł brutto

Zapraszamy do przesyłania CV na adres:

jl@jobs.pl lub kontakt telefoniczny : 451 048 587