TOYOTA SZIC OPOLE zatrudni pracowników w pełnym wymiarze czasu pracy , na umowę o pracę. miejsce pracy: ul. Wrocławska 119, Opole

ASYSTENT DORADCY HANDLOWEGO DZIAŁ SAMOCHODY NOWE

  • Data publikacji:
  • 08-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Opole
  • Stanowisko:
  • Asystent

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie Pracowników Działu Sprzedaży w zakresie obiegu dokumentów;
  • obsługiwanie i zarządzanie dokumentacją sprzedażową oraz flotą testową Działu;
  • wspieranie działu w zakresie bezpośredniej obsługi Klienta;
  • telefoniczna obsługa Klienta, budowanie relacji oraz ofertowanie;
  • obsługiwanie i budowanie CRM.
  • wstępne przedstawienia oferty oraz prezentowanie samochodów Klientom;
  • przygotowywanie konfiguracji samochodów do zamówień;
  • dbanie o ekspozycję samochodów;
  • przyjmowanie dostaw samochodów;
  • zarządzanie procesem doposażeń.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie min. średnie niekoniecznie kierunkowe;
  • znajomość MS Office;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • prawo jazdy kat. B konieczne;
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • uczestnictwo w eventach plenerowych;
  • nastawienie na wyniki i realizację celów;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i zaangażowanie;
  • dyspozycyjność - praca możliwa w soboty.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w lokalnej, solidnej firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość awansu zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • profesjonalny onboarding;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia producenckie Toyoty;
  • ciekawe zadania i znaczące wsparcie merytoryczne działu handlowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc;
  • w przyszłości możliwy również rozwój zawodowy w marce premium.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@toyota.opole.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń