Asystent/ka ds. kadr z orzeczeniem o niepełnosprawności - Warszawa

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Warszawa ( Ochota- Aleje Jerozolimskie)
Wynagrodzenie: 4300
Stanowisko: Asystent
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent/Asystentka ds. kadr z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca stacjonarna w Warszawie (Aleje Jerozolimskie – Ochota)

Wymagania:

● Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
● Znajomości i umiejętności pracy z oprogramowaniem pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
● Dobra obsługa komputera (wideo spotkania, skrzynka gmail)
● Umiejętność pracy w zespole
● Zaangażowanie
● Otwartość
● Komunikatywność
● Mile widziane doświadczenie w obszarze kadrowo - płacowym
● Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będzie przeprowadzone zadanie sprawdzające

Obowiązki:

● Obsługa bieżącej korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
● Wprowadzanie danych do systemu
● Obsługa e-teczek/teczek osobowych
● Katalogowanie dokumentów
● Weryfikacja poprawności dokumentów
● Archiwizacja dokumentów
● Realizowanie zadań wspierających specjalistów ds. kadr i płac
● Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

● Pracę biurową w Warszawie (Aleje Jerozolimskie – Ochota)
● Umowę o pracę na okres próbny 1-3 miesięcy
● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy 7h (7.00 -15.00, 9.00-16.00)
● Wynagrodzenie w okresie próbnym 4300 brutto
● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

JEŻELI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
www.bponetwork.pl/oferty-pracy

(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń