FEEL COMFORT
Asystent/-ka ds. zakupów

  • Data publikacji:
  • 21-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Asystent

Dla naszego klienta działającego w obszarze handlu detalicznego artykułami elektronicznymi poszukujemy Asystenta/-ki ds. zakupów. Do aplikowania zapraszamy kandydatów, którzy są otwarci na pracę w modelu hybrydowym w Warszawie (Włochy) oraz z doświadczeniem zawodowym w obszarze handlu detalicznego.

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wprowadzanie asortymentu do systemu wewnętrznego,
  • Odbiór, wprowadzenie dokumentów do systemu,
  • Weryfikacja zdjęć i poprawianie opisów towarów w ulotkach,
  • Koordynacja zwrotów zapasów do dostawców,
  • Raportowanie do dostawców,
  • Zbieranie zdjęć,
  • Odwiedzanie sklepów stacjonarnych.

WYMAGANIA:

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
  • Umiejętność pracy z Excelem (warunek konieczny),
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność,
  • Asertywność, komunikatywność i pozytywna energia,
  • Doświadczenie zawodowe związane z handlem detalicznym (mile widziane),
  • Wykształcenie podstawowe/średnie.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet sportowy,
  • Praca w modelu hybrydowym (Warszawa, Włochy),
  • Służbowy telefon, laptop,
  • Praca na ranną zmianę (początek w godzinach 7-9).

???? Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-ka-ds-zakupow/5037-3054-25-393-3756.html