Hamburger Montage Personal GmbH Bredowstraße 10, 22113 Hamburg
Asystent medyczno-techniczny radiologii (m/f/d)

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Asystent
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Job-Rocket.deposzukuje asystenta medyczno-technicznego radiologii (m/f/d) do renomowanej kliniki w Hamburgu. To stanowisko bezposrednio u klienta.

Twoje zadania:
- Wykonywanie wszystkich zadań wynikających z radiologii
- Opieka nad pacjentem przed, w trakcie i po badaniu
- Przygotowywanie badań
- Zarządzanie jakością
- Ścisła współpraca z innymi oddziałami

Twój profil:
- Ukończone szkolenie na asystenta medyczno-technicznego radiologii
- Lubisz kontakt z pacjentami
- Ponadto jesteś przyjazny dla współpracowników i klientów
- Niezależny, sumienny i precyzyjny sposób pracy
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Co oferujemy:
- Atrakcyjny model wynagrodzenia
- Ustrukturyzowany program wprowadzający z bezpośrednią osobą kontaktową, która będzie pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania
- Różnorodne programy szkoleniowe
- Udział w pracy zmianowej (praca do późna, w nocy i w weekendy)

Kontakt: Agata Ciszek Telefon: 004915234620263 Email: ciszek@hamburger-montagepersonal.de

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń