Asystent/Młodszy Specjalista ds. wsparcia działu eksploatacji

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Stanowisko: Asystent
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B

Obowiązki:

  • Wspieranie Koordynatorów ds. Inwestycji i Eksploatacji w planowaniu, organizacji i monitorowaniu procesów inwestycyjnych.
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji inwestycyjnej oraz raportów.
  • Monitorowanie harmonogramów i budżetów inwestycji.
  • Komunikacja z dostawcami, podwykonawcami i innymi podmiotami zaangażowanymi w projekty inwestycyjne.
  • Udzielanie wsparcia w zarządzaniu eksploatacją obiektów firmy.
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących efektywności eksploatacji.
  • Wykonywanie innych zadań administracyjnych i organizacyjnych związanych z działalnością inwestycyjną i eksploatacyjną.
  • Negocjacje z klientami w obszarze przedłużania umów już istniejących.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, inżynierią budowlaną lub pokrewnymi, bądź student ostatnich lat tych kierunków.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z inwestycjami lub eksploatacją.

Oferujemy:

  • Umowę o współpracę B2B.
  • Pakiet medyczny i kartę Multisport.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w obszarze inwestycji i eksploatacji.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń