Biuro specjalizujący się w wykonywaniu projektów w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych poszukuje kandydatów na stanowisko asystent projektanta.

Asystent Projektanta instalacji elektrycznych

Data publikacji: 20-06-2024
Miejsce Pracy: Zabrze
Stanowisko: Inżynier

Oferta pracy

Biuro specjalizujące się w wykonywaniu projektów w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych poszukuje kandydatów na stanowisko asystent projektanta.

MIEJSCE PRACY:

Pracownia Projektów Wielobranżowych

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Michała Archanioła 10,

41-800 Zabrze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • realizacja bieżących zadań projektowych we współpracy ze specjalistami innych branż,
  • koordynacja pracy w powierzonym zakresie i terminie,
  • pozyskiwanie danych niezbędnych do realizacji przydzielonego zadania,
  • wsparcie projektantów w zakresie realizacji bieżących zadań projektowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku elektrycznym ewentualnie ostatni rok studiów,
  • Praktyczna znajomość programu BricsCAD, AutoCAD
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych,
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Premie świąteczne,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • Przyjazną atmosferę bez korporacyjnego podejścia.

Osoby zainteresowany ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy: biuro@razniewski.com.pl.

W tytule prosimy o wpisanie adnotacji:

„Praca asystent projektanta”.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń