A&A
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do działu administracji i rozliczeń

Asystent/tka Działu Administracji i Rozliczeń

  • Data publikacji:
  • 19-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Łódź
  • Stanowisko:
  • Administrator Baz Danych

A&A Holding to prężnie działająca firma z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnego zarządzania praz wynajmu nieruchomości komercyjnych.

Zarządzamy jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w centralnej Polsce. W zasobach A&A Holding znajduje się blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych, w tym obiekty biurowe, nowoczesne biuro coworkingowe w samym centrum Łodzi, centrum handlowe w Pabianicach oraz przestrzenie magazynowo- produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy kandydata/tki na stanowisko:

Asystent/ka Działu Administracji i Rozliczeń

miejsce pracy: Łódź-Centrum

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • przygotowywanie dokumentów finansowych
  • bieżąca oraz telefoniczna obsługa klienta
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • archiwizacja dokumentów ( elektroniczna + papierowa)
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • obsługa sprzętów biurowych

WYMAGAMY:

  • dokładności, terminowości oraz rzetelności przy wykonywaniu zadań
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (głównie Excel)
  • zdolności analitycznego myślenia
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy i dużej samodzielności

MILE WIDZIANE:

wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, administracja)

orzeczenie o niepełnosprawności

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w stałych godzinach 8 – 16, od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania przydatnych kwalifikacji
  • pracę w zgranym zespole oraz pomoc przy wdrożeniu
  • atrakcyjny pakiet benefitów