Talent Partners

Automatyk

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Kostrzyn nad Odrą
Stanowisko: Automatyk

O stanowisku Automatyka w Kostrzynie nad Odrą

Dla naszego renomowanego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej w Kostrzynie nad Odrą - poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko Automatyka.

Kluczowe obowiązki

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych, w tym wtryskarek i urządzeń peryferyjnych
  • Przeprowadzanie diagnostyki, napraw i konserwacji sprzętu
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych w obszarze automatyki
  • Dbałość o sprawność maszyn w zakresie elektryki, hydrauliki i automatyki
  • Analiza przyczyn awarii i proponowanie działań naprawczych
  • Realizacja regularnych przeglądów i kontroli urządzeń

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • 2-3 lata doświadczenia w utrzymaniu ruchu w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność rozwiązywania problemów

Dodatkowe atuty

  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych
  • Znajomość języka angielskiego

Nasza oferta

  • Bezpośrednia umowa o pracę z renomowanym pracodawcą
  • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Przyjazne środowisko pracy i atmosfera sprzyjająca rozwojowi

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym środowisku produkcyjnym!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń