Automatyk/Programista PLC

  • Data publikacji:
  • 12-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • projektowanie, programowanie i konfiguracja systemów automatyki przemysłowej
  • uruchamianie i konfiguracja urządzeń automatycznej kontroli procesów
  • testowanie i diagnostyka systemów automatyki
  • zapewnienie bezpiecznej pracy systemów automatyki, zgodnie z odpowiednimi przepisami i normami
  • skuteczne usuwanie bieżących usterek i przywracanie funkcjonalności systemów
  • współpraca z zespołem inżynieryjnym w zakresie doboru urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z automatyką lub w pokrewnych dziedzinach
  • znajomość przemysłowych standardów programistycznych PLC (Beckhoff, Siemens)
  • umiejętność czytania i interpretowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i w grupie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premia miesięczna + dodatki
  • możliwość rozwoju - otwartość na osoby po studiach/ stażach/ praktykach
  • pracę w systemie zmianowym
  • rozwój zawodowy: udział w szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień finansowanych przez pracodawcę
  • benefity: dofinansowanie do studiów oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, premia miesięczna, dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz za pracę w dni świąteczne, darmowy parking, dofinansowanie do posiłków w Kantynie, system kafeteryjny z możliwością wyboru dodatków (np. Multisport, karta paliwowa, ubezpieczenie na życie)

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego :) 782 410 430, weronika.okoniewska@gmail.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń