KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty!

Belgia - Monterzy Konstrukcji Stalowych

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Stanowisko: Monter
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Wielsbeke poszukujemy Monterów Konstrukcji Stalowych. Jeśli jesteś młodą osobą szukającą stabilnej pracy w Belgii na dłuższy okres czasu, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji budowlanych i budynków przemysłowych, takich jak magazyny, hale przemysłowe i biurowce.
  • Praca we współpracy z kierownikiem montażu i operatorem dźwigu.

Kogo szukamy:

Osób młodych, które szukają stabilnej pracy i są gotowe wyjechać do Belgii na dłuższy okres czasu.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – minimum 17,39 euro na godzinę brutto, z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia.
  • Praca głównie w delegacjach – 4 dni w tygodniu (Belgia, Francja, Luksemburg), noclegi w hotelach zapewnianych przez firmę.
  • Dodatek do pracy w delegacjach.
  • Stały kontrakt po okresie próbnym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy na wysokości.
  • Motywacja i chęć do nauki.
  • Prawo jazdy kat. B.

Kontakt: Dominika +48 570 901 033, Kamila +48 570 901 414

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach08:00-16:00.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń