Poszukujemy doświadczonych Betoniarzy/Zbrojarzy do pracy w Niemczech.

Betoniarz/Zbrojarz 11-13 EUR NA RĘKĘ

  • Data publikacji:
  • 25-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Paderborn - Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 11-13 EUR/NA RĘKĘ
  • Stanowisko:
  • Zbrojarz / Betoniarz

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Betoniarz-Zbrojarz Miejsce pracy: Marktzeuln, Stockstadt, Paderborn - Niemcy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy z oddelegowaniem;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Zorganizowany oraz opłacony dojazd na teren Niemiec;
  • Możliwość zwrotu podatku płaconego w Niemczech;
  • Możliwość korzystania z Kindergeld;
  • Pełna opieka lekarska w Niemczech;
  • Wszystkie narzędzia do pracy oraz środki ochrony;
  • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
  • Prace związane z produkcja elementów prefabrykowanych;
  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
  • Montowanie zbrojeń w formach;
  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach betoniarskich;
  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych mile widziana;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń