Blacharz samochodowy

Data publikacji: 24-06-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 15euro netto/h
Stanowisko: Blacharz Samochodowy

Dla naszego Klienta, dystrybutora aut używanych w całej Unii Europejskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Blacharz samochodowy

Lokalizacja – Vohburg nad Dunajem, Niemcy

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Stawka godzinowa 15 euro netto
  • Możliwe nadgodziny

Zadania:

  • Ocena stanu technicznego elementów nadwozia samochodu
  • Naprawa wgnieceń i ubytków w karoserii
  • Szpachlowanie i malowanie nadwozia
  • Przycinanie, kształtowanie i montowanie elementów z blachy
  • Czynności związane z konserwacją antykorozyjną samochodu

Wymagania:

  • Doświadczenie
  • Solidne podstawy j. niemieckiego
  • Własne auto

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń