SILVERHAND

Blacharz samochodowy (Niemcy)

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Bamberg
Stanowisko: Blacharz Samochodowy

O nas

Silverhand, część międzynarodowego holdingu, to renomowana agencja zatrudnienia specjalizująca się w wysokiej jakości usługach rekrutacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjne metody selekcji pomogły tysiącom osób znaleźć lepszą pracę.

Oferta pracy: Blacharz samochodowy w Bambergu

Nr ref. 14602 - Blacharstwo / Lakiernictwo

Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa o pracę (nie delegacja)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 EUR brutto/godz. + 60,00 EUR diety dziennej
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Możliwości rozwoju i długoterminowej współpracy
  • Wsparcie konsultantów Silverhand
  • Regularne powroty do Polski
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • Pełne prawo do urlopu
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne, w tym tłumaczenie i przygotowanie CV

Główne obowiązki

  • Naprawa i przygotowanie elementów blacharskich
  • Przygotowywanie powierzchni do malowania
  • Diagnozowanie uszkodzeń i planowanie napraw
  • Obsługa narzędzi i maszyn blacharskich
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i jakości

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferta skierowana do kandydatów obu płci spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe informacje

Oferujemy również usługi rozliczania podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń