SILVERHAND

Blacharz samochodowy (Holandia)

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia, Berkel en Rodenrijs, Nootdorp, Nieuw – Vennep, Den Haag, Amterdam, Delfgauw, Leiden, Zwijndrecht, Oosterhout, Noordwijk, Wateringen, Nootdorp
Stanowisko: Blacharz Samochodowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Blacharz Samochodowy - Atrakcyjna Oferta Pracy w Holandii

Silverhand, renomowana Agencja Zatrudnienia, poszukuje wykwalifikowanych blacharzy samochodowych do pracy w Holandii. Oferujemy stabilne zatrudnienie w nowoczesnych warsztatach blacharskich w różnych lokalizacjach, takich jak Berkel en Rodenrijs, Den Haag, Amsterdam czy Leiden.

Co oferujemy?

  • Holenderska umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem 15-16 EUR netto/godz.
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Szybki proces rekrutacji - możliwość rozpoczęcia pracy w ciągu 2 dni
  • Legalne zatrudnienie z odprowadzanymi składkami i podatkami
  • Możliwość pracy w nadgodzinach i długoterminowej współpracy
  • Profesjonalne wsparcie naszych konsultantów

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych części nadwozia
  • Wykonywanie prac spawalniczych i szlifierskich
  • Montaż i demontaż elementów karoserii
  • Aplikacja masy szpachlowej, szlifowanie i maskowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego
  • Komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld.

Nie przegap tej szansy! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Holandii.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń