Darmowe zakwaterowanie i wysokie zarobki na stanowiskach:

Blacharz samochodowy w Belgii lub Niemczech

Data publikacji: 15-08-2024
Miejsce Pracy: Belgia, Niemcy
Stanowisko: Blacharz Samochodowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Blacharz samochodowy – naprawa karoserii w Belgii lub Niemczech – darmowe zakwaterowanie

Miejsce wykonywania pracy

Belgia

Rodzaj zatrudnienia

Samozatrudnienie- działalność gospodarcza

Termin rozpoczęcia pracy

Natychmiast/Do uzgodnienia

Wynagrodzenie (brutto)

Od 3 500 Eur/miesiąc

Informacje na temat miejsca pracy

Zakres obowiązków, uprawnień i opis stanowiska

Dla jednego z najlepszych serwisów samochodowych w Belgii / okolice Antwerpii/ i Niemczech / Berlin i okolice/ poszukujemy nowych kandydatów do pracy!

Naprawiamy głównie nowsze pojazdy po wypadkach.

Pracujemy 9-10 godz. dziennie, poniedziałek - piątek. Stawka godzinowa.

Zakres obowiązków:

*BLACHARZ SAMOCHODOWY – specjalista do napraw karoserii:

- Montaż oraz demontaż elementów karoserii

- Naprawa i wyrównywanie uszkodzonych części nadwozia

- Wymiana szyb samochodowych

Wynagrodzenie / benefity pracownicze

+ wynagrodzenie od 18€ / godzina

+ zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie

/ w pełni umeblowane apartamenty lub domy rodzinne, własny pokój

+ możliwość uzgodnienia kilkutygodniowych wyjazdów do pracy / np. 8 tygodni w pracy + 2 tygodnie w domu...

+ dopłacimy 100 € na pierwszą podróż/ niezależnie od tego czy wybierzesz podróż samolotem lub samochodem

Informacje na temat rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: carrepair.work@gmail.com

Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy dalszy przebieg postępowania.

Obecnie obsadzamy również inne stanowiska pracy w warsztatach samochodowych w Belgii i Niemczech.

Więcej informacji na temat ofert pracy znajdziesz także na naszej stronie FB: Car Repair work

Wymagania pracodawcy

Wykształcenie

średnie z maturą

średnie bez matury

Znajomość języków obcych

Język angielski - Początkujący (A2)

Doświadczenie w zawodzie

3 lata

Wymagane umiejętności

- Wymagane doświadczenie jako blacharz samochodowy

- Precyzyjność

- Gotowość do podróżowania

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie zaletą

Firma oferująca pracę

Krótki opis firmy

Od ponad 10 lat współpracujemy z najlepszymi serwisami samochodowymi w Niemczech i Belgii.

Kontakt

Osoba kontaktowa: Dział Personalny

Tel.:733157485

E-mail:carrepair.work@gmail.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń