Firma budowlana z siedzibą w Białuniu, specjalizująca się w budowie autostrad, dróg, lotnisk oraz obiektów sportowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Brukarz/Murarz

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Goleniów
Wynagrodzenie: 5000-5500 na rękę/msc + premie
Stanowisko: Brukarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce pracy: Goleniów i okolice

Wynagrodzenie:

5000-5500 na rękę/msc + premie

Zadania:

  • Budowa dróg, układanie nawierzchni materiałów betonowych i kamiennych (kostka, płyty), chodniki oraz obrzeża,
  • Wykonywanie prac murarskich.

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. zawodzie,
  • Chęć do pracy przy pracach drogowo-brukarskich lub murarskich,
  • Prawo jazdy kat. B oraz dodatkowe uprawnienia na sprzęt (mile widziane).

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
  • Dojazd do miejsca pracy służbowym samochodem,
  • Sprzęt, maszyny, drony.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BRUKARZ/MURARZ” – na pewno oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń