Pilnie potrzebujemy osób na stanowisko

Budowlaniec przy remontach wykończeniowych

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Rotterdam/Holandia
Wynagrodzenie: 18000
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Twój zakres obowiązków

  • umiejętności związanie z remontami i budowlanką
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • tynkowanie
  • malowanie
  • szpachlowanie
  • sufity
  • ścianki
  • Mile widziane : stolarka, wstawianie okien, panele, płytki

Nasze wymagania

  • doświadczenie minimum 2 lata
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy "od zaraz"
  • chęć do wyjazdów w trybie 4-5 tygodni zagranicą, tydzień w Polsce
  • posiadanie własnych, podstawowych narzędzi
  • uczciwość, sumienność, dokładność, pracowitość

To oferujemy

  • całoroczne, stabilne zatrudnienie w firmie z 17 letnią ugruntowaną pozycją na rynku holenderskim i polskim
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość zakwaterowania (dodatkowo płatne)
  • dopłatę do stawki godzinowej za korzystanie z własnego samochodu
  • wsparcie polskojęzycznych pracowników we wszystkich formalnościach

ZADZWOŃ POD NUMER +48 731 890 590

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń