KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty

Cebulki kwiatowe- Holandia

Data publikacji: 12-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Praca w Holandii przy cebulkach kwiatowych

Oferujemy:

- pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie

- atrakcyjną stawkę godzinową

-wypłaty w systemie tygodniowym

Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna

- motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:

- sortowanie i czyszczenie cebulek

- pakowanie cebulek przy stole lub taśmie

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- możliwa także praca przy cięciu korzeni- cięcie bulw kwiatowych i sortowanie według rozmiaru i gatunku.

Pracodawca posiada bogatą bazę ofert pracy, może zaproponować Ci inne stanowiska np. pracę w szklarni, pracę w pralni, pracę w drukarni i wiele innych.

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń:

Dominika +48 570 901 033- możesz mi wysłać sms o treści "cebulki"/ oddzwonię

Weronika + 48 731 901913

Kamila +48570901414

Klaver Sp. z o.o. KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń