CIEŚLA BETONOWY

Data publikacji: 05-06-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Cieśla

O Stanowisku

JOB-NOW, działająca na zlecenie EUROPA JOB (certyfikat agencji zatrudnienia nr 8455), poszukuje doświadczonych specjalistów na stanowisko:

Lokalizacja: Amsterdam i Rotterdam, Holandia

Zakres Obowiązków

  • Wylewanie stropów z szerokich płyt
  • Wykonywanie kondygnacji
  • Realizacja konstrukcji w odlewach tunelowych
  • Praca z płytami prefabrykatowymi

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli betonowego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Holandii
  • Prawo jazdy i własny samochód (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (przynajmniej jedna osoba w brygadzie)
  • Pracowitość, systematyczność i dokładność

Nasza Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z długoterminowymi projektami
  • Bezpośrednie zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z darmowym Internetem
  • Możliwość uzyskania paska wynagrodzeń
  • Opieka polskiego rekrutera
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Dostęp do profesjonalnych bezprzewodowych elektronarzędzi
  • Umowa o pracę na warunkach holenderskich
  • Cotygodniowe wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@job-now.pl. W temacie wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Klauzula RODO: Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. (Kraków 30-134, Kunickiego 5-201). Dane są zbierane dla obecnej i przyszłych rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.