GRH Polska

Cieśla dachowy

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Francja
Wynagrodzenie: 2900 - 3200 €
Stanowisko: Cieśla
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Inne
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje cieśli dachowegoz doświadczeniem

Lokalizacja – Val Thorens / Val Cenis – Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Rozpoczęcie pracy: 12.08.2024

Gwarantujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Wynagrodzenie w przedziale 2900 – 3200 € netto
  • Umowę o pracę tymczasową z polskim pracodawcą
  • Wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności
  • Atrakcyjny pakiet premii, bonusów oraz możliwość uzyskania zaliczki
  • Pracę w malowniczym górskim regionie Alp

Zakres obowiązków:

  • Montaż bardaży
  • Przycinanie elementów drewnianych
  • Obróbka elementów dachowych

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń