Cieśla do pracy w Klingenthal

Data publikacji: 27-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Cieśla Szalunkowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Poszukujemy doświadczonych Cieśli, Zbrojarzy do prac na terenie Niemiec.

OFERUJEMY:

  • Pracę w zgranym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wzrastające wraz ze stażem pracy w naszej firmie;
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Długoterminowe stabilne zatrudnienie na JDG przy długofalowych projektach;
  • Zdalną rekrutację,
  • Stałą pomoc i wsparcie ze strony naszego biura.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych;

• betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym;

• obsługiwanie maszyn budowlanych;

• prace ogólnobudowlane;

WYMAGAMY:

  • 1-2 lata doświadczenia w zawodzie, poparte dokumentami,
  • Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej;
  • Czytania projektów budowlanych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • Umiejętność posługiwania się j. niemieckim- będzie dodatkowym atutem.

Tel: 732887107 lub 503127063

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń