ZATRUDNIĘ CIEŚLI SZALUNKOWYCH

CIEŚLA SZALUNKOWY

  • Data publikacji:
  • 21-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • WARSZAWA, Włochy
  • Wynagrodzenie:
  • 35-40 ZŁ NETTO
  • Stanowisko:
  • Cieśla Szalunkowy

Firma budowlana "A.S.M BUDOWNICTWO" zatrudni cieśli bądź brygadę cieśli.
✅ Zakres obowiązków:
Wykonywanie szalunków pod konstrukcje żelbetowe
Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych typu Doka
Wykonywanie pozostałych zleconych prac ogólnobudowlanych
Rozbiórka stropów, kosmetyka
✅ Wymagania:
Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich
Umiejętność szalowania ścian, słupów, stropów, ramp, schodów itp.
Praktyczna znajomość systemów typu Doka
Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
Znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie
✅ Oferujemy:
Pracę "od zaraz"
Praca w Warszawie/i nie tylko - obecnie będziemy wykonywali zlecenie w Warszawie na ul. Komitetu Obrony Robotników, Dzielnica Włochy.
Wynagrodzenie stałe, terminowe, w zależności od umiejętności i doświadczenia (STAWKA GODZINOWA od 30 do 40 zł netto)
Ilość godzin w miesiącu: 200/220
Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd z Kielc
☎️ Więcej informacji pod numerem telefonu 535-304-804, 575 304 805

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń