GrhPolska.com

Cieśla szalunkowy

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Cieśla Szalunkowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Agencja pośrednictwa pracy GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Prowansja, Francja

Oferujemy:

Pewność i stabilność zatrudnienia z zagwarantowanym wymiarem godzin
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi premiami
Długoterminowa współpraca, dająca perspektywę rozwoju
Kompleksowe wsparcie przy załatwianiu formalności przed wyjazdem i podczas pracy
Możliwość wypracowania dodatkowych godzin, aby podnieść swoje zarobki
Zwrot kosztów podróży do Francji – zadbamy o Twój komfort od samego początku!

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac szalunkowych na systemach takich jak: DOCA, PERI, SATECO
Przygotowywanie i montaż elementów szalunkowych zgodnie z dokumentacją

Wymagania
Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
Znajomość technik i materiałów budowlanych

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu, zyskaj nowe doświadczenia i odkryj urok Prowansji!

Prowadzący rekrutację:
Magdalena Jakubowska-Złotek
Specjalista ds. rekrutacji
+48 789 365 553
magdalenagrhpolska.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń