Ecojob

Cieśla szalunkowy Francja

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Cieśla Szalunkowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko pracy:

Cieśla we Francji

Twój zakres obowiązków:

    szalowanie ścian budynków;
    deskowanie płytami;
    szalunki drewniane;
    kładzenie płyt;
    szalunki stropowe tradycyjne;
    zbrojenie ścian, stropów;

Nasze wymagania:

    Doświadczenie na stanowisku murarz/cieśla

Co oferujemy:

    Wynagrodzenie 14 euro brutto
    francuska umowa o pracę prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych
    nadgodziny
    premia +10% za koniec misja do stawki godzinowej
    premia + 10% na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc
    płatny przejazd na misję ( opłacony bilet na autokar ) lub zwrot za przejazd własnym samochodem według ryczałtu 180 euro + dodatek za zabranie pasażera 45 euro /osoba
    zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu
    organizacja zakwaterowania : dopłata do kwatery 260 euro/ mc ( pokój dwuosobowy) , możliwość miejsca w pokoju jednoosobowym za dodatkową dopłatą
    amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy : 50 euro / mc
    wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
    zwrot za zakup odzieży roboczej na podstawie faktury
    badania lekarskie po stronie pracodawcy

Kontakt: patrycja.sochacka@ecojob.eu

link do aplikacji:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń