CIEŚLA SZALUNKOWY

Data publikacji: 05-06-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Cieśla Szalunkowy

O Stanowisku

JOB-NOW, działając na zlecenie EUROPA JOB (agencja zatrudnienia, certyfikat nr 8455), poszukuje doświadczonych specjalistów na stanowisko Cieśli Szalunkowego do pracy we Francji (Annecy).

Zakres Obowiązków

  • Realizacja prac budowlanych
  • Przygotowywanie konstrukcji szalunkowych do wylewania betonu i robót murarskich
  • Wykonywanie ścian, stropów i schodów z wykorzystaniem systemów szalunkowych

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku cieśli
  • Odpowiedzialność i punktualność
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Precyzja i dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy we Francji
  • Posiadanie własnego samochodu będzie atutem

Nasza Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami (również za nadgodziny)
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wsparcie w organizacji transportu do Francji
  • Opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Częściowy zwrot kosztów podróży

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@job-now.pl

Klauzula RODO: Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. (Kraków 30-134, Kunickiego 5-201). Dane są zbierane dla celów rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.