Janex Jan Barański
Zatrudnię Cieśli szalunkowych,Zbrojarzy

Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Końskie - zatrudnię

Data publikacji: 08-10-2024
Miejsce Pracy: końskie
Wynagrodzenie: 25-30 za godzinę

Oferta pracy: Cieśla szalunkowy i Zbrojarz w Końskich

Poszukujemy doświadczonych specjalistów do pracy na terenie Końskich. Oferujemy stabilne zatrudnienie dla wykwalifikowanych cieśli szalunkowych i zbrojarzy.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ciesielskich i zbrojarskich
  • Montaż i demontaż szalunków
  • Przygotowywanie i montaż zbrojenia
  • Dbałość o jakość wykonywanych prac

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ciesielskich i zbrojarskich
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy w Końskich

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 666 948 683. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń