KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
CNC Holandia ! - Praca od zaraz !

  • Data publikacji:
  • 23-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas!
Posiadamy wiele wolnych stanowisk pracy CNC, Spawacz , Cieśla, w Holandii i nie tylko!

Zakres obowiązków:
- obsługa obrabiarek CNC
- prowadzenie pomiarów
- kontrola jakości gotowych produktów
Wymagania:
- kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie programowania obrabiarek CNC
- znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- doświadczenie w pracy z urządzeniami pomiarowymi
- doświadczenie w pracy zespołowej
Oferujemy:
- holenderską umowę o pracę
- możliwość pracy na stałe
- atrakcyjną stawkę godzinową
- darmowe zakwaterowanie
- ubezpieczenie zdrowotne
- wsparcie przy załatwianiu formalności w Holandii
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas !
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii !
Karol +48 577 901 944 email: pracuj@klaverteam.com
Teresa +48 731 901 913
Magdalena +48 577 901 099

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , Certyfikat KRAZ 18450.