Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Copywriter

Data publikacji: 13-05-2024
Miejsce Pracy: Tarnów
Stanowisko: Copywriter

Firma CSM Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Copywriter.

Zakres obowiązków:

-Pisanie i redagowanie materiałów reklamowych pod kanały online i offline

-Opracowywanie koncepcji kampanii reklamowych

-Współpraca z zespołami graficznymi przy tworzeniu treści.

Oczekujemy:

-Bardzo dobrej znajomości zasad języka polskiego

-Kreatywności i oryginalnych pomysłów

-Systematyczności, samodzielności i zaangażowania

-Dobrej znajomości pakietu MS Office

Możliwość pracy zdalnej

Umowa zlecenia, umowa B2B

Prosimy o przesyłanie swojego CV pod e-mail: rekrutacja@marketing-tarnow.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez firmę CSM Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133, poz. 883).