Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niderlandzkim.

Customer Service Specialist with Dutch

Data publikacji: 15-07-2024
Miejsce Pracy: Łódź
Stanowisko: Opiekun Klienta

Dla jednego z naszych klientów w Łodzi - pilnie poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Specialist with Dutch.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie terminowymi dostawami dla naszych globalnych klientów z europejskich i/lub latynoamerykańskich centrów dystrybucyjnych oraz dostawami surowców z zagranicy do naszych zakładów produkcyjnych w tych regionach.
  • Nadzorowanie i realizowanie całego procesu od złożenia zamówienia, wysyłki, śledzenia przesyłki do przybycia towaru do miejsca przeznaczenia.
  • Ścisła współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi, tj. firmami spedycyjnymi, agentami celnymi, siłami sprzedaży, pracownikami naszych magazynów i naszymi klientami.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w celu usprawnień procesu.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2) – warunek konieczny,
  • Znajomość języka niderlandzkiego (min. B2) - warunek konieczny,
  • Preferowane silne umiejętności eksportu i importu,
  • Znajomość systemu SAP - mile widziane,
  • Otwartość i chęć na dalszy rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Model pracy: hybryda,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

Wstępnie zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie APLIKUJ!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń