Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Cybersecurity Account Manager

Data publikacji: 19-06-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Stanowisko: Account Manager

Dlaczego Simplicity

Zapraszamy Cię doświata SimplicITy, gdzie spotkaszzespółentuzjastów iekspertów,dostarczającychrozwiązaniatechnologiczne wniemal każdym sektorze gospodarki.

Poprzez najnowocześniejsze rozwiązania rynkoweznajdującesię wnaszym portfolio,adresujemy istniejące wyzwania zjakimi borykająsię organizacje, jak również świadczymy usługi mające nacelu szerzenie wiedzy, edukacjęi dobór właściwych dla danego klienta produktów iusług, często szytych namiarę ich potrzeb.

Do naszego Zespołuposzukujemy osoby, która razem znami będzie tworzyć technologiczną przyszłość.

Co nas wyróżnia?

  • Dostarczamy wartość poprzez technologię
  • Cenimy sobie nowoczesność, dlatego jesteśmy partnerem producentów, którzy sąliderami wswoich obszarach: Dell Technologies, RedHat, Oracle, IBM, NetApp, Vmware, Veritas, HCL, Checkmarx, BlackBerry, SuSE jednocześnie pozostając otwartym nawciąż pojawiającesię nowe rozwiązania.
  • Od 2020 roku jesteśmy firmą globalną będącą częścią międzynarodowej korporacji Ricoh, posiadającej ponad 100tys. pracowników w200 lokalizacjach naświecie
  • Planujemy realizację globalnych projektów

Jednym zkluczowych filarów firmy jest obszar sprzedaży globalnej, który rozwijasię bardzo dynamicznie otwierając nieograniczone możliwości działania. Simplicity adresuje potrzeby Klientów co powoduje, żewraz zogromnym zainteresowaniem idynamicznym rozwojem tego obszaru, budujemy dział dedykowanych specjalistów.

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Skuteczną sprzedaż produktów iusług zapewniających bezpieczeństwo IT
  • Pozyskiwanie Klientów, inicjowanie nowych kontaktów handlowych orazzawieranie umów
  • Współpracę ibudowanie relacji zczołowymi dostawcami rozwiązań IT narynku
  • Monitorowanie trendów inowych technologii wdziedzinie cyberbezpieczeństwa
  • Wspieranie Klientów ekspertyzą idoradztwem wzakresie najlepszych praktyk bezpieczeństwa informatycznego

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie wsprzedaży nowych technologii wdziedzinie cyberbezpieczeństwa
  • Możesz pochwalićsię sukcesami sprzedażowymi wtym obszarze
  • Stawiasz naosiągnięcie celu ilubisz wysoko postawioną poprzeczkę
  • Prowadzenie rozmów inegocjacji handlowych topasja, która płynie wTwojej krwi
  • Cyberbezpieczeństwo jest dla Ciebie ważne ichceszsię wtym kierunku rozwijać
  • Kontakt zludźmi ibudowanie relacji toTwoje drugie imię
  • Masz prawo jazdy kat B igotowość doodbywania służbowy podróży

Oferujemy

  • Bezkonkurencyjny system premiowy
  • Wsparciedziału Marketingu orazLeady zjuż działających kampanii marketingowych
  • Wsparcie merytorycznie działu Presales orazDelivery
  • Wsparcie back office przy przygotowaniu iskładaniu ofert
  • Rozwój kompetencji iposzerzanie wiedzy poprzez wewnętrzne izewnętrzne szkolenia
  • Możliwość rozwoju osobistego wraz zdynamicznym rozwojem firmy
  • Wsparcie iopiekę doświadczonej inaszym zdaniem najlepszej Dyrektor Sprzedaży
  • Udział wspotkaniach iwyjazdach integracyjnych
  • Dostęp doplatformy benefitowej WorkSmile
  • Wspaniałą atmosferę pracy idużo śmiechu
  • Zespół pełen ambicji ikreatywności
  • Elastyczność godzin imiejsca pracy

Jak wygląda rekrutacja doSimplicity?

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana wzięciem udziału wrekrutacji - napisz bezpośrednio naadres : rekrutacja@simplicity-poland.pllub zostaw swoje CV wformularzu aplikacyjnym.

  • Wpierwszym kroku porozmawiasz znaszą HR Business Partner
  • Następnie umówimysię naspotkanie wnaszej siedzibie podczas którego porozmawiasz zDyrektor Handlową
  • Ostatnim krokiem jest krótkie zadanie ( max 30 min ), wktórym poznajemy Twój tok myślenia orazsposób działania.
  • Po tym zapada decyzja acały proces nietrwa dłużej niż 2-3 tygodnie.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń