Dekarz dachów płaskich

Data publikacji: 11-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 10000 do 16000
Stanowisko: Dekarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Dekarz dachów płaskich Niemcy

Praca cały rok , dachy wielkopowierzchniowe współpracujemy z takimi firmami jak IKEA, BASF, DHL, Lufthansa itd.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie i naprawa pokryć dachowych z różnych materiałów
  • Montaż izolacji termicznej i hydroizolacyjnej na dachach
  • Prace konserwacyjne i renowacyjne istniejących pokryć dachowych
  • Montaż systemów rynnowych i innych elementów odprowadzających wodę
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na wysokości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracach dekarskich (dachy płaskie) minimum 1 rok.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość różnych technik krycia dachów
  • Zdolność do pracy na wysokościach
  • Dobra kondycja fizyczna i sprawność manualna

To oferujemy

  • Wysokie i stabilne wynagrodzenie. Nadgodziny , 60,00–90,00zł / godz. 10000-16000zł miesiąc + nadgodziny

mozliwosc pracy na gewerbie lub samozatrudnieniu.

Kontakt Tel/WhatsApp +491715524318 Maciek

Kontakt Tel/WhatsApp +48514335895 Rafał

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń