GermanWorker Sp. z o.o.
Poszukujemy podwykonawców do pracy na budowach na terenie Niemiec

Dekarz w Niemczech: Atrakcyjna Stawka do 32,50 €/h

Data publikacji: 10-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy Burg-Gemünden
Wynagrodzenie: 32,50 euro/h
Stanowisko: Dekarz

Oferta pracy dla dekarzy w Niemczech

Poszukujemy doświadczonych dekarzy do współpracy na terenie Niemiec (Burg-Gemünden). Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie dla podwykonawców.

Zakres obowiązków

  • Remont dachów skośnych
  • Obróbka łupka i blachy (rąbek stojący / cynk)
  • Izolacja krokwi i układanie paroizolacji
  • Lutowanie rynien cynkowych
  • Obsługa zdalnie sterowanego żurawia

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w dekarstwie
  • Własna działalność gospodarcza
  • Podstawowe narzędzia dekarskie
  • Odzież robocza i buty ochronne S3
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Nasza oferta

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 32,50 €
  • Możliwość pracy powyżej 45 godzin tygodniowo
  • Cotygodniowe rozliczenia na podstawie raportów godzinowych
  • Wsparcie konsultantów i nadzór specjalistów
  • Współpraca z zaufanymi niemieckimi klientami
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Jak aplikować?

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

  • E-mail: w.golembka@personaleinsatz.eu
  • Telefon: +48 222670334, +49 4761 99600802, +49 4761 99600807 (pon-pt, 8:00-16:30)

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Niemczech!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń