Dekarze prace dekarskie na Bawarii

Data publikacji: 03-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2000€
Stanowisko: Dekarz

Poszukiwani Doświadczeni Dekarze do Pracy w Bawarii

Czy jesteś wykwalifikowanym dekarzem gotowym na nowe wyzwania? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w malowniczej Bawarii!

Zakres Obowiązków:

  • Wykonywanie różnorodnych prac dekarskich (dachy płaskie, spadziste, kryte dachówką)
  • Konserwacja, naprawa i serwisowanie dachów
  • Obsługa windy i załadunek materiałów
  • Realizacja ogólnych zadań dekarskich

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach dekarskich
  • Umiejętność bezpiecznej pracy na wysokościach
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód
  • Zaangażowanie i profesjonalizm

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2700€ za 168 godzin pracy
  • Zapewnione zakwaterowanie (koszt 700€)
  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowa współpraca

Jak Aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: profil@injobs.pl
Tytuł wiadomości: „Dekarze prace dekarskie na Bawarii, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 8:00-16:00)

Lokalizacja: Niemcy, Oettingen

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w sercu Bawarii!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Zgodę można wycofać, kontaktując się pod adresem info@injobs.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń