Doradca

Doradca Klienta

Data publikacji: 21-10-2024
Miejsce Pracy: Kraków, małopolskie
Wynagrodzenie: od 8.000 - 25.000
Stanowisko: Doradca

Stanowisko: Doradca Klienta B2B

Oferujemy:

Na początek może być  jako praca dodatkowa

Umowa  B2B  lub Umowa Zlecenie                                                                                                                                                                            Szkolenia i wsparcie  Biura  i przełożonego                                                                                                                                                                Dużą swobodę działania  i planowania procesów                                                                                                                                                      Pracę z Optymalizacją kosztów zużycia energii biernej oraz minimalizowania opłat dystrybucyjnych                                                                            ( w tym projekcie, nie sprzedajemy energii, gazu ani PV )                                                                                                                                          Możliwość awansu w rozwijającej się strukturze na stanowisko Dyrektora Regionu

Wynagrodzenie w postaci:

Prowizja ( min. 8.000 złotych, skalkulowana na jedną umowę tygodniowo 😊 )                                                                                                        Prowizja historyczna wypłacana za każdego raz pozyskanego klienta, przez okres współpracy ( kilka dodatkowych tysięcy )

Zadania:

Nawiązywanie współpracy z klientem B2B i oferowanie naszych rozwiązań i usług.                                                                                                Kompleksowa obsługa Klientów  oraz finalizowanie kontraktów                                                                                                                           Raportowanie  działań  oraz  ścisła współpraca z Menadżerem Regionu

Wymagania:

Doświadczenie  na podobnym stanowisku i  poziomie obsługiwanego  klienta  ( B2B )                                                                                    Umiejętności radzenia sobie  na tym poziomie obsługi                                                                                                                                              Wysokie umiejętności negocjacyjno – sprzedażowe                                                                                                                                                      Dużej samodzielności w podejmowaniu działań i decyzji                                                                                                                                  Doświadczenie w sprzedaży energii do klienta B2B , mile widziane

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV , na maila: w.bialonczyk@powergt.pl  lub kontakt  517 657 896

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń