Media Expert - lider w branży RTV, AGD i elektroniki użytkowej - poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta (umowa zlecenie) okres zatrudnienia: listopad – grudzień 2024 r.

Doradca Klienta - umowa zlecenie

Data publikacji: 16-10-2024
Miejsce Pracy: Łódź
Stanowisko: Doradca
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Zakres obowiązków

Do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru, ale także:

  • zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami i kradzieżą

  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie produktów do ekspozycji

  • metkowanie i etykietowanie produktów

  • pomoc w rozkładaniu towaru na półkach i utrzymanie porządku na sali sprzedaży

  • wspieranie zespołu w bieżących pracach operacyjnych

Wymagania

  • chęci do nauki i poznawania nowych rzeczy

  • szybkość i sprawności w działaniu

  • odpowiedzialności i rzetelności

  • umiejętności pracy w zespole

  • status studenta lub ucznia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę zlecenie na okres dwóch miesięcy (listopad-grudzień 2024 r.)

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć

  • szkolenie wdrażające oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w branży sprzedaży i obsługi klienta

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń