Doradca techniczno-handlowy

Data publikacji: 02-10-2024
Miejsce Pracy: Kraków
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i masz doświadczenie w obsłudze klienta w branży sanitarnej, instalacyjnej lub budowlanej, to mamy dla Ciebie świetną okazję! Szukamy osoby, która dołączy do zgranego zespołu i pomoże nam w codziennych wyzwaniach.

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Kraków

System pracy: jednozmianowy od poniedziałku do piątku

Opis stanowiska:

·         Obsługa klienta

·         Przygotowywanie ofert handlowych

·         Wystawianie faktur

·         Koordynacja transportów

·         Współpraca z przedstawicielem handlowym

·         Praca z powierzoną bazą klientów oraz pozyskiwanie nowych

·         Rozmowy z producentami i pozyskiwanie warunków handlowych

·         Negocjacje warunków zakupowych z dostawcami

Oczekujemy:

·         Min. 6 miesięcznego doświadczenia w obsłudze klienta w branży sanitarnej, instalacyjnej, budowlanej

·         Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

·         Nastawienie na rozwój oraz podnoszenie swoich kompetencji

Oferujemy:

·         Umowę o pracę

·         Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia/kompetencji

·         Premie za wyniki

·         Kartę multisport

·         Wyjścia integracyjne

·         Ubezpieczenie na życie

·         Pracę jednozmianową

·         Wolne weekendy

Jeżeli jesteś osobą pełną energii, gotową na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która docenia zaangażowanie i profesjonalizm, prześlij swoje CV już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń