Bouw&Techniek

Doświadczony operator kosiarki. Miejsce pracy Brunssum

Data publikacji: 19-06-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: €2300 - €2800
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Obowiązki:

  • Obsługa różnych typów kosiarek, w tym kosiarek samojezdnych;
  • Wykonywanie drobnych czynności konserwacyjnych kosiarek;
  • Kontroluj jakość koszenia i zapewnij doskonałe rezultaty;
  • Komunikowanie się z klientami i współpracownikami na temat postępu prac;
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy;
  • Miejsce pracyBrunssum
  • Kim jesteś?
    • Minimum 3 lata doświadczenia jako pilot kosiarki lub na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenie w obsłudze różnych typów kosiarek;
    • Zrozumienie techniczne umożliwiające wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych i drobnych napraw;
    • Zdolność do samodzielnej pracy i duże poczucie odpowiedzialności;
    • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B (BE będzie dodatkowym atutem);
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta;
    • Elastyczne podejście i gotowość do pracy w różnych lokalizacjach.

Zapewniamy bezplatne zakwaterowanie, oraz bezplatne ubezpieczenie.

Tygodniowy system platnosci

+31684654000

info@inwestar.nl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń