Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Drukarz fleksograficzny lub cyfrowy Miejsce pracy: Bydgoszcz

Drukarz fleksograficzny lub cyfrowy

Data publikacji: 01-07-2024
Miejsce Pracy: Bydgoszcz
Stanowisko: Drukarz

Aktualnie dla naszego klienta,poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn fleksograficznych lub cyfrowych,

  • dbałość o czystość i ład na stanowisku,

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • chęć pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętności techniczne i manualne,

  • dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne uprawnienia,

  • Pracę w nowoczesnym budynku,

  • Pracę z nowymi zadbanymi maszynami,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń