Poszukiwani kandydaci i kandydatki na stanowisko

Dyspozytor floty

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Białystok
Stanowisko: Spedytor
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski

Opis stanowiska:

  • Organizowanie i monitorowanie transportów drogowych na rynkach krajowym i międzynarodowym
  • Realizacja i nadzór zleceń spedycyjnych lub/i przewozowych, rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych
  • Gromadzenie dokumentów związanych z transportem oraz dbałość o aktualność i poprawność wprowadzania danych w systemie
  • Kontrola dokumentacji operacyjnej w tym czasu pracy kierowców
  • Współpraca z działami wewnętrznymi

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego
  • Łatwość w obsłudze systemów komputerowych
  • Język angielski na poziomie minimum B2, mile widziane również inne języki np niemiecki
  • Skrupulatność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Realne wsparcie przełożonego i całego zespołu
  • Przyjazne środowisko i serdeczną atmosferę pracy – współpraca z ludźmi od których bije pozytywna energia
  • Gwarancja stabilnego zatrudnienia (umowa o pracę) w organizacji o ugruntowanej pozycji
  • pakiet socjalny*: „Choinka” dla dzieci, paczki okazjonalne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, pakiet medyczny Luxmed, posiłki regeneracyjne w miejscu pracy, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczny czas pracy*: możliwość rozpoczęcia pracy między 7.00 a 9.00
  • Nagrody półroczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie: szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń