Naszym Klientem jest firma z branży opakowań foliowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Data publikacji: 07-10-2024
Miejsce Pracy: Ożarów Mazowiecki
Stanowisko: Elektromechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce pracy: Ożarów MazowieckiPraca 3-zmianowa

Elektromechanik

Opis stanowiska:

⦁ Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych.

⦁ Usuwanie awarii maszyn i urządzeń.

⦁ Wykonywanie przeglądów okresowych oraz remontów planowych.

⦁ Relokacja, ustawianie i uruchamianie maszyn i urządzeń.

⦁ Wprowadzanie ciągłych ulepszeń mających na celu zwiększenia bezpieczeństwa, poprawy jakości oraz optymalizacji procesu produkcyjnego.

⦁ Nadzór i dbanie o dobry stan powierzonych maszyn i narzędzi.

⦁ Współpraca pomiędzy działami w zakresie optymalizacji przebiegu procesu,

⦁ Nadzór nad procesami przeglądów, napraw, remontów i konserwacji linii i urządzeń produkcyjnych.

⦁ Dbanie o stany magazynowe częsci zamiennych.

Wymagania:

⦁ Wykształcenie kierunkowe elektryczne / elektroniczne lub pokrewne,

⦁ Znajomość automatyki przemysłowej,

⦁ Umiejętność posługiwania się schematami (elektrycznymi, pneumatycznymi) i rysunkiem technicznym.

⦁ Doświadczenia zawodowe w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej min. 2 lata,

⦁ Aktualne uprawnienia SEP do 1kV,

⦁ Dobra organizacja pracy własnej,

⦁ Przestrzeganie zasad BHP oraz porządku w miejscu pracy,

⦁ Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

⦁ Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

⦁ Atrakcyjne wynagrodzenie,

⦁ Dofinansowanie do posiłków,

⦁ Rodzinny pakiet opieki medycznej,

⦁ Dodatkowe ubezpieczenie,

⦁ Program emerytalny PPE,

⦁ Przyjazne środowisko pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń