Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Elektromechanik | Francja | Bezpłatne zakwaterowanie

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Elektromechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromechanik.

Stanowisko pracy:

Elektromechanik, praca we Francji.

Twój zakres obowiązków:

  • regulowanie maszyn typu Schneider (elektromechaniczne), Lenze, Siemens (telemechanika),
  • pomoc w konserwacji i ustawianiu maszyn,
  • naprawa szaf elektrycznych,
  • wymiana części elektrycznych,
  • budowanie szafek i okablowania z obecnymi i przyszłymi maszynami.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności manualne,
  • znajomość mechaniki ogólnej będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego pozwalającego na swobodną komunikację z klientem,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu ofrancuską umowęo pracę,
  • stawka godzinowa: od13.00 eurobrutto,
  • nadgodziny,
  • premia+10%za koniec misja do stawki godzinowej,
  • premia+ 10%na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc
  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h+ 25%, od 44h+50%,
  • opłacony przejazd na misję (opłacony bilet na autokar) lub zwrot za przejazd własnym samochodem według ryczałtu180 euro+ dodatek za zabranie pasażera45 eurood osoby,
  • amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy:50 eurona miesiąc,
  • zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu,
  • zwrot za zakup odzieży roboczej i obuwia na podstawie faktury,
  • badania lekarskie po stronie pracodawcy,
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń