Talent Partners

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

  • Data publikacji:
  • 08-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Stabilna firma produkcyjna.

Umowa o pracę bezpośrednio z firmą.

Najważniejsze obowiązki:

  • bieżące usuwanie awarii na maszynach produkcyjnych,
  • okresowa konserwacja maszyn produkcyjnych,
  • realizacja zadań prewencyjnych wynikających z harmonogramu przeglądów,
  • bieżące kontrole i reagowanie na nieprawidłowości na maszynach i innych urządzeniach,
  • zapewnienie jakości w zakresie działania wydziału utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu,
  • uprawnienia SEP G1,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień z obszaru hydrauliki siłowej.

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmią,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • motywujący system premiowy oraz dodatkowy bonus za frekwencję,
  • dodatkowe benefity i system świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport itp.),
  • bogaty pakiet szkoleń,
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • pracę w przyjaznym otoczeniu, wśród doświadczonych, kompetentnych specjalistów.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń