Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Elektromechanik utrzymania ruchu

Data publikacji: 15-10-2024
Miejsce Pracy: Dobrzeń Wielki
Stanowisko: Elektromechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Opis stanowiska:

-Zapewnianie ciągłości produkcji w sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych-Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń-Wykonywanie prewencyjncyh konserwacji maszyn-Dbanie o właściwy stan techniczny wykonywanych remontów i konserwacji-Nadzorowanie działań związanych ze wsparciem technicznym w powierzonym obszarze

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej-Doświadczenie w pracy z prasami hydraulicznymi i systemami sterowania hydraulicznego-Doświadczenie w pracy w urządzeniami sterowanymi pneumatycznie i systemami ich sterowania-Znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją-Znajomość zagadnień z zkaresu penaumatyki, hydrauliki i mechaniki-Umiejętność czytania schematów eletrkycznych-Uprawnienia SEP elektryczne do 1kV

Oferujemy:

-Umowa o pracę-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele-Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej-Szkolenia i rozwój osobisty

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń