Talent Partners

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Data publikacji: 29-07-2024
Miejsce Pracy: Dąbrowa Górnicza
Stanowisko: Elektromechanik

O stanowisku

Dla renomowanej firmy produkcyjnej w Dąbrowie Górniczej poszukujemy doświadczonego Elektromechanika Utrzymania Ruchu. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Główne zadania

  • Szybkie i skuteczne usuwanie awarii maszyn produkcyjnych
  • Regularna konserwacja i przeglądy prewencyjne urządzeń
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn i reagowanie na nieprawidłowości
  • Dbanie o jakość pracy działu utrzymania ruchu

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu
  • Aktualne uprawnienia SEP G1
  • Umiejętność interpretacji schematów elektrycznych
  • Zdolność do pracy zespołowej i pod presją czasu
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym i bonusem frekwencyjnym
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy wśród doświadczonych specjalistów

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w stabilnej firmie produkcyjnej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń