Elektromonter

Data publikacji: 03-10-2024
Miejsce Pracy: Opole, Zimna Wódka
Stanowisko: Elektromonter
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Wymagania:

doświadczenie min. 1 rok na stanowisku związanym z elektryką,wykształcenie kierunkowe lub techniczne (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,zdolność pracy na wysokości,umiejętność pracy w zespoleumiejętność obsługi komputeraMile widziane uprawnienia SEP do 1kV gr. E albo chęć do ich wyrobienia

Zadania:

montaż tras kablowychmontaż okablowaniamontaż instalacji p/poż

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynkuumowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę35,00 – 42 zł/ Brutto/ godz +15% premii w zależności od wyników osiągniętych na obszarzemożliwość rozwojusystem premiowydofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multi Sportdofinansowanie posiłków na wewnątrzzakładowej stołówcemożliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń