Z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do współpracy

Elektromonter

Data publikacji: 07-10-2024
Miejsce Pracy: Opole, Strzelce Opolskie
Wynagrodzenie: od 28-32 zł
Stanowisko: Elektromonter
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Elektromonter w Strzelce Opolskie

Obowiązki:

- Uzbrajanie i okablowanie rozdzielnic elektrycznych w toku produkcyjnym,- Wykonywanie prac na podstawie schematów elektrycznych,- Kontrola jakości oraz estetyki wykonanych elementów,

NASZE WYMAGANIA- Uprawnienia elektryczne SEP E do 1kV (jeżeli nie ma, pomożemy wyrobić)- Minimum roczne doświadczenie zawodowe w dziedzinie elektryki,

MILE WIDZIANE- Doświadczenie w pracy na produkcji,- Doświadczenie w montażu i rozruchu nowych urządzeń elektrycznych.

TO OFERUJEMY- Wynagrodzenie od 28-34 zł w załeżności od doświadczenia,- Stałe zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie,- Praca na dwie zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00,- Zapewniamy ubrania robocze,- Przeszkolenie BHP,- Wdrożenie do pracy w naszej siedzibie i wsparcie przełożonego,- Pracę w nowoczesnym parku maszynowym,- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się uznaniem klientów za terminowość i jakość oferowanych produktów. +48 451 116 838 marynasonder@gmail.com Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń