Nasz klient zajmujący się energią słoneczną zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromonter/Instalacje teletechniczne - Lubartów

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Lublin
Wynagrodzenie: do 8000 + premie i diety
Stanowisko: Elektromonter
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Elektromonter - instalacje teletechniczne

Wynagrodzenie:

do 8000zł brutto/miesiąc + diety + premia

Miejsce pracy: Baza Lubartów - wyjazdy delegacyjne - powroty na weekend

Zadania:

  • Montaż i uruchamianie systemów telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWiN oraz systemów przeciwpożarowych,
  • Inne czynności wynikające ze specyfikacji stanowiska pracy,
  • Możliwość przyjęcia pomocników z doświadczeniem w pracy przy instalacjach teletechnicznych.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość systemów SSWiN, telewizji przemysłowej oraz systemów przeciwpożarowych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3- miesięcznym okresem próbnym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Premie, dodatki i diety za każdy wyjazd,
  • Dofinansowanie karty MultiSport.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ELEKTROMONTER"- oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń